ANESPA DX - UDELEJTE SI DOMA TERMÁLNÍ LÁZNE

28.04.2018

Iontový filtr určený do koupelny. Upravuje vodu z vodovodu na minerální iontovou vodu a zbavuje ji chloru. Takto upravená voda má relaxační účinky podobné vodě v termálních lázních. Voda lépe hydratuje pokožku a dodává vlasům lesk. Je neocenitelná pro lidi s kožními problémy a citlivou pokožkou. 

Takto upravená voda pomáhá při problémech, jako je suchá pokožka, ekzémy, ztuhlost svalů, revmatismus, hemoroidy, slabá cirkulace krve, omrzliny, modřiny a výrony, únava, bolesti v kříži a nespavost.

Anespa vám doma připraví blahodárnou koupel v minerální iontové vodě. Taková voda je zdravá, lépe hydratuje a má relaxační účinky podobné účinkům vody v proslulých japonských lázních Futamata.

Filtr v Anespe nejprve vodu vyčistí. Odstraní z ní chlor, škodlivé látky, jako jsou trihalometany, fenoly, sedimenty, pachy, příchutě a organický odpad. Pak magnet vodu rozdělí do menších shluků, které usnadňují hydrataci pokožky. Další filtrací přes minerální terapeutické kameny se voda změní na mírně zásaditou a získá relaxační účinky.

Zapojení je jednoduché, zvládnete to i sami. V případě zájmu vám přístroj nainstalujeme osobně.

Záruka na přístroj je 3 roky.  


Ceník

Aktuální kurz

 • Přístroj ANESPA DX - 1 680,00 € bez DPH
 • Doprava - 34,00 € bez DPH

Splátky


Technické údaje

 • Název/ Číslo modelu - Anespa DX / ANSP-01
 • Napojení k vodnímu zdroji - vodní zástrčka uzavřeného typu 
 • Systém - minerální vodní iontový aktivátor 
 • Průtok vody - 15 litrů/ min 
 • Ochrana - redukce vody 
 • Výměna uhlíkového filtru - cca za 1 rok
 • Výměna keramické náplně - cca za 3 roky
 • Rozměry -34 cm (v) x 12 cm (průměr) 
 • Hmotnost - 2,5 kg

Keramická náplň

Keramická náplň, která má léčebné účinky, je přibližně 3x silnější než jiné podobné náplně na trhu. Sestává z keramických kuliček Futumata a Chikutan.

Keramické kuličky Futumata

Obsahují kameny Tufi, maifanské kameny a energetické kameny Kihouseki.

Kámen Tufi je minerální nerost, který pochází přímo z horkého pramene proslulých lázní Futamata Radium na ostrově Hokkaido v Japonsku. Tento kámen vznikl z vysráženého uhličitanu vápenatého. Jeho obtékáním získává pramen mírný relaxační účinek. Navíc urychluje metabolismus.

Maifanský kámen vytváří aktivní mírně zásaditou vodu, která je dobrá pro pokožku. Absorbuje toxiny z vody. Je bohatý na minerály, jako jsou vápník, železo, zinek, hořčík, měď a selen. V čínské medicíně se používá k léčení kožních chorob.

Energetický kámen Kihouseki je registrovaný název. Tento energetický kámen se podobá křišťálu. Vytváří silné negativní ionty, které jsou velmi důležité pro lidský organismus a revitalizaci buněk.

Keramické kuličky Chicutan

Chikutan je bambusové uhlí. Keramické kuličky jsou pod silným tlakem vyrobeny z chikutan prášku. Generují silné záporné ionty, které mají relaxační účinek horkých termálních pramenů. Navíc pročišťují vzduch a zabraňují oxidaci.


Filtr

1. Filtr

Tento filtr nejprve odstraní škodlivé složky vody: chlor, trihalometany, fenoly, sedimenty, pachy, příchutě a organický odpad. Chlor je největším nepřítelem kůže. Když ho pokožka absorbuje, dochází k předčasnému stárnutí, tvorbě pih a depigmentaci. Výzkum v USA např. zjistil, že množství chloru absorbované tělem během 15minutové koupele se rovná 1 litru vypité vody.

Filtraci škodlivých látek zajišťuje vícestupňový filtr impregnovaný turmalínem s aktivním uhlím. Turmalín aktivuje vodu a spolu s aktivním uhlím filtruje škodlivé látky z vody.

2. Neodymiový magnet

Vysoce kvalitní neodymiový magnet aktivuje vodu. Je schopen aktivovat vodu tak, že rozdělí molekuly vody do menších shluků, díky čemuž se tělo lépe hydratuje a zároveň i lépe absorbuje minerály.

3. Keramická náplň

Filtr obsahuje směs upravených minerálních terapeutických kamenů, které mají relaxační účinek horkých minerálních pramenů.

Keramická náplň v Anespe je asi 3krát silnější než u jiných podobných produktů na trhu. Keramické kuličky Futumata pocházejí z proslulých japonských horkých pramenů Futumata Radium na ostrově Hokkaido. Sestávají z tufy, kamene MIC a z energetického kamene.