CERTIFIKATY

20.04.2018

ISO 9001 Norma systému řízení kvality

Certifikát je o shodě systému řízení kvality Enagicu s normou ISO 9001 Systém řízení kvality. Je platný pro návrh, výrobu a servis elektrolytických vodních generátorů pro zdravotnické a všeobecné účely vodních čističek a přístrojů na ošetřování vody. Platný do ledna 2016. 

ISO 14001 Systém environmentálního managementu

Certifikát je o shodě systému environmentálního managementu Enagicu s normou ISO 14001 Systém environmentálního managementu. Je platný pro návrh a výrobu elektrolytických vodních generátorů pro zdravotnické a všeobecné účely vodních čističek a přístrojů na ošetřování vody. Platný do roku 2016.

ISO 13485 Systém řízení kvality pro zdravotnické přístroje

Certifikát je o shodě systému řízení kvality pro zdravotnické přístroje Enagicu s normou ISO 13485 Systém řízení kvality pro zdravotnické přístroje. Je platný pro výrobu elektrolytických vodních generátorů pro zdravotnické účely. Platný do ledna 2016.

Certifikát o zdravotnickém přístroji LeveLuk

Osvědčení od japonského Ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních věcí v Tokiu ze dne 20. ledna 2010, že Enagic je výrobcem zdravotnických přístrojů v Ósace.

Certifikát o bezpečnosti přístrojů LeveLuk

Certifikát ze dne 2. září 2010 od mezinárodní certifikační společnosti

TÜV Rheinland Group o bezpečnosti a kvalitě japonských přístrojů LeveLuk.

Certifikát CB test pro LeveLuk, systému IECEE pro vzájemné uznávání osvědčení o zkoušce pro elektrická zařízení.

Zlatá pečeť od mezinárodní Asociace pro kvalitu vody

Enagic USA je jediný výrobce ionizátorů vody na trhu, který získal exkluzivní certifikát Zlatou pečeť od Water Quality Association, mezinárodní Asociace pro kvalitu vody. Tento certifikát byl společnosti opětovně udělen v lednu 2013.

Enagic je členem Asociace pro kvalitu vody od roku 2010.

Patent Enagicu pro vlastní systém řízení distribuce

Osvědčení od japonského patentového úřadu, uděleného Enagicu za patent na systém řízení distribuce.

Registrovaný 20. května 2011. Je to jediný distribuční model na světě, který je patentován. Vynálezcem je současný prezident Enagicu Hironari Oshiro, který ho přihlásil v dubnu 2005.

Environmentální Grand Prize

Environmentální Grand Prize od mezinárodní environmentální univerzity země, IEEU v New Yorku za výjimečné úspěchy v environmentální vědě v roce 2004.

Obchodní značka vody Kangen, patentovaná v USA a Evropě

Osvědčení od amerického Úřadu pro patenty a značky, že voda Kangen je obchodní značka, ochranná známka, zaregistrovaná firmou Enagic dne 29. listopadu 2011.

Obsah značky: elektrolytické vodní generátory pro elektrický rozklad vody na výrobu elektrolytické vody a pro odstranění chlorového zápachu z vodovodní vody.