LEVELUK K8

28.04.2018

Nejsilnější ionizátor vody pro velkou rodinu nebo pro firmu. Filtruje a ionizuje vodu z vodovodu a vyrábí zdravou zásaditou vodu Kangen, která má antioxidační účinky.

Stylový ionizátor vody pro velké rodiny a firmy. Filtruje a ionizuje vodu z vodovodu a vyrábí zdravou zásaditou vodu, která má antioxidační a detoxikační účinky.

LEVELUK SD 501

28.04.2018

Nejoblíbenější ionizátor pro velké rodiny a firmy. Přístroj filtruje a ionizuje vodu z vodovodu a vyrábí zdravou alkalickou vodu Kangen, která má antioxidační a detoxikační účinky.

LEVELUK JRII

28.04.2018

Ionizátor vody je vhodný pro jednotlivce nebo páry. Má 3 titanové desky potažené platinou a nižší spotřebu energie. Vyrábí zdravou alkalickou vodu Kangen, která má antioxidační účinky a lépe hydratuje tělo.

Iontový filtr určený do koupelny. Upravuje vodu z vodovodu na minerální iontovou vodu a zbavuje ji chloru. Takto upravená voda má relaxační účinky podobné vodě v termálních lázních. Voda lépe hydratuje pokožku a dodává vlasům lesk. Je neocenitelná pro lidi s kožními problémy a citlivou pokožkou.


NAVOD NA POUŽITÍ

pro všechny přístroje stejné