Neutralizuje škodlivé volné radikály.
Pitná voda Kangen neutralizuje škodlivé volné radikály, protože má antioxidační účinky. Tuto vlastnost získává díky elektrolýze. Voda z vodovodu se v přístroji ionizuje elektrolýzou a obohacuje se o aktivní vodík (antioxidant), čímž se neutralizují škodlivé volné radikály.

Neutralizuje překyselený organismus.
Pro udržení optimálního zdraví si musí buňky v těle zachovávat přirozenou, mírně zásaditou rovnováhu.

Makrostruktura se u pitné vody Kangen změnila na mikrostrukturu. Díky tomu dokáže 6x rychleji hydratovat buňky. Tělo tak rychleji absorbuje vitamíny a živiny, ale rychleji vyplavuje také toxiny.

Obsahuje množství antioxidantů, které neutralizují škodlivé volné radikály VíceVoda Kangen je zásaditá a napomáhá proti překyselení těla. VíceLépe hydratuje tělo díky menším shlukům molekul. VíceVoda Kangen už celá desetiletí pomáhá v japonských nemocnicích.Vodu Kangen vyrábí certifikovaný zdravotnický přístroj.Voda Kangen získala jako jediná...

Prakticky všechny nealkoholické nápoje obsahují barviva, ochucovadla, stabilizátory, konzervanty a mají zvýšený obsah cukru. Nealkoholické nápoje jsou kyselé a přispívají k překyselení organismu. Překyselení těla má za následek vznik chronických onemocnění.

Máte firmu, restauraci, salón krásy, fitness centrum nebo jinou provozovnu? Ušetřete náklady s přístrojem na výrobu vody Kangen. Nekupujte balené vody, které jsou většinou kyselé. Připravte si čerstvou zásaditou ionizovanou vodu, kterou oceníte vy, vaši zaměstnanci i zákazníci.